Ceny a dostupnost zboží v našich kamenných prodejnách se mohou lišit od cen a skladových zásob v našem internetovém obchodě.
Pro lepší cenu a aktuální dostupnost nás neváhejte kontaktovat.

DROP 2vl 500m SM09/ 125 G.657A2 Corning LSZH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny. Balení 500m; Parametry; konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem) optické vlákno: 2x SM09/125 G.657A2 Corning plášť: UV stabilní LSZH plášť, pro ve ... více
Objednací kód: 5026102012
Kód výrobce: SXKO-DROP-2-OS1-LSOH
Výrobce: SOLARIX
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: poslední kus
Cena bez DPH: 3 368 Kč
Cena s DPH: 4 075 Kč
Porovnání Oblíbené

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny.
Balení 500m

Parametry
konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem)
optické vlákno: 2x SM09/125 G.657A2 Corning
plášť: UV stabilní LSZH plášť, pro venkovní i vnitřní použití

Použití:
Kabel je určen jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak pro instalaci v budovách, kolektorech, trubkách apod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je možno bezpečně instalovat kabel převěsem až do vzdálenost 160m. Malý průměr a vysoká ohebnost zajišťují vynikající přenosové a instalační vlastnosti ve stísněných prostorech a všude tam, kde je třeba rozvést více oddělených spojů.

Technické údaje Ikona Odkaz na databázi
typ kabelu Samonosný DROP kabel s LSZH pláštěm, vlákna s těsnou sek. ochranou
specifikace vlákna SM 9/125 (Corning G.657A2)
barva vláken modrá, oranžová, zelená, hnědá, šedá, bílá, červená, černá
tahový prvek vodu blokující aramidová příze
tloušťka pláště (mm) ? 0,7
barva pláště černá
materiál pláště UV stabilní LSZH
průměr kabelu 3,7 ± 0,2
hmotnost kabelu 13,2 kg/km
min. poloměr ohybu 12 x průměr kabelu (krátkodobě)
Ikona Odkaz na databázi 23 x průměr kabelu (dlouhodobě)
útlum (dB/km) ? 0,4 při 1310nm
Ikona Odkaz na databázi ? 0,3 při 1550nm
max. tahová odolnost 1000 N (deformace vlákna 0,8%)
odolnost v tlaku 500 N/100mm - krátkodobě
teplota instalační - 5 ~ +40
Ikona Odkaz na databázi provozní - 20 ~ +50
Ikona Odkaz na databázi skladovací - 25 ~ +60

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Optický patch kabel Single mode 9/125 OS2

Ceny a dostupnost zboží v našich kamenných prodejnách se mohou lišit od cen a skladových zásob zboží v našem internetovém obchodě. Pro lepší cenu a aktuální dostupnost nás neváhejte kontaktovat.

KS Mobil, s.r.o.

Sídlo společnosti:

Na Výsluní IV 770
Dolní Němčí
68762
IČ: 29264189
DIČ: CZ29264189
Bankovní spojení:
241717475/0300

Provozovna Uherský Brod:

Masarykovo náměstí 164
Uherský Brod
68801
TEL: +420 733 307 000


OTEVŘENO
Pondělí - Pátek
9:00 - 17:00
Uherský Brod

Provozovna Kroměříž:

Vodní 84
Kroměříž
76701
TEL: +420 722 666 768


OTEVŘENO
Pondělí - Pátek
9:00 - 17:00
Kroměříž

Provozovna Uherské Hradiště:

Masarykovo náměstí 155 - PASÁŽ SLUNCE
Uherské Hradiště
68601
TEL: +420 604 833 811


OTEVŘENO
Pondělí - Pátek
9:00 - 17:00
Sobota
9:00 - 12:00
Uherské Hradiště

Spojení:

Prodejna/servis Uherský Brod: +420 733 307 000
Prodejna/servis Kroměříž: +420 722 666 768
Prodejna/servis Uherské Hradiště: +420 604 833 811
E-mail: info@ksmobil.cz

Vedení společnosti:

Stanislav Stojaspal
Tel: +420 736 131 616
E-mail: stojaspal@ksmobil.cz